VENO Shop
×
 x 

Prázdny košík

Kategórie

Webasto

webasto logo

 

WEBASTO ... TU ...


Viac ako iba teplo – nezávislé kúrenie Vám ponúka veľa výhod!

Zimomriavky, škrabky na ľad, akumulovanie tepla a teploty ako v peci – takýto stres patrí minulosti: Webasto sa tak v lete ako aj v zime stará o príjemnú klímu. Komfort, ktorý nemusí byť drahý!

 
alt

Žiadne oškrabovanie ľadu – jednoducho nastúpte.

Ráno von do zimy a oškriabať ľad z okien – to je minulosť. S nezávislým kúrením Webasto vstúpite do dňa uvoľnení. Už pri zobudení sa tešíte na príjemne vyhriate auto.

           

 
alt

Príjemná klíma v každom ročnom období.

Kým Váš sused v zime ešte z auta odhrabáva sneh, Vy priamo nastúpite do svojho auta predhriateho nezávislým kúrením Webasto. Naproti tomu v lete zabráni funkcia vetrania nezávislého kúrenia akumulácii tepla a teplotám ako v peci.

 
alt

Bezpečnosť vďaka voľnému výhľadu.

S nezávislým kúrením Webasto je Váš výhľad voľný už pri štarte – úplne bez oškrabovania ľadu. Viac nedôjde ani k nebezpečnému kondenzovaniu pary a jej opätovnému zamrznutiu zvnútra.

 
alt

Teplo už pri nastupovaní.

Vnútorný priestor auta je príjemne temperovaný už pri štarte. Skrehnuté prsty, zimomriavky, studené nohy a sedadlá patria minulosti. Oškrabovanie ľadu hrubé oblečenie, ktoré Vás obmedzuje pri jazde, si môžete tiež ušetriť.

 
alt

Šetrí peniaze.

Spotreba pohonných hmôt sa zvýši iba minimálne, pretože úspora paliva vďaka predhriatemu motoru v zahrievacej fáze takmer úplne kompenzuje zvýšenú spotrebu.

Aké sú skutočné náklady nezávislého kúrenia:

nezávislé kúrenie s benzínovým motorom: cca 0,22 €
(pri cene 1,30 € / liter a dobe zahrievania 20 minút)
nezávislé kúrenie s naftovým motorom: cca 0,11 €
(pri cene 1,10 € / liter a dobe zahrievania 20 minút)

 
alt

Šetrí motor.

Každý studený štart, ktorý vyžadujete od svojho auta, citeľne zaťažuje motor. Nezávislé kúrenie šetrí motor, znižuje tak opotrebovanie motora a ušetrí Vás opráv, ktorým sa dá vyhnúť.

 
            
alt

Praktická ochrana životného prostredia.

S nezávislým kúrením šetríte motor, peňaženku a prírodu. Pretože vďaka predhriatemu motoru sa výrazne znížia emisie škodlivých látok. Pri zážihovom motore až o približne 50 %.

 
 
alt

Šetrí veľa času.

S nezávislým kúrením šetríte čas. Pretože v budúcnosti odpadne oškrabovanie ľadu, utieranie orosených okien a spustenie motora za účelom jeho zahriatia. To posledné je tak či tak podľa pravidiel cestnej premávky zakázané.

 
alt

Komfortné ovládanie.

Sami si zvoľte, ako by ste chceli ovládať svoje nezávislé kúrenie Webasto. Či už aktivácia rádiom, mobilom alebo hodinami s predvoľbou – všetko je možné! Vo všetkých prípadoch je ovládanie pohodlné.

 
alt

Inteligentná letná funkcia vetrania.

Nezávislé kúrenie ponúka viac ako iba teplo v zime. V lete vháňa do odparkovaného auta vonkajší vzduch a týmto spôsobom chladí vnútorný priestor. Preč sa akumulovaním tepla a teplotami ako v peci.

 

Nebol nájdený žiadny záznam.
×

TOP